تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
انتخاب بهترین مدل مو با توجه به فرم صورت

انتخاب بهترین مدل مو با توجه به فرم صورت

دوشنبه 25 مهر 1401
21:13
سها

انتخاب مدل کوتاهی مو با توجه به فرم صورت و مدل موهای کوتاه جدید دخترانه و زنانه به نام فاطمه حبشی
اگر موهای بلندی دارید و دوست دارید در صورت خود تنوع ایجاد کنید، می توانید با کوتاه کردن موهای خود به این هدف برسید. ایجاز علاوه بر اینکه به چهره شما تنوع و جذابیت می بخشد، مزایایی نیز دارد که به اختصار به آنها اشاره می کنیم.
عنوان اصلی در این صفحه
چرا باید موهایم را کوتاه کنم؟
نیازی به شانه زدن نیست
برای افرادی که موهای بسیار کوتاهی دارند، استفاده از شانه می تواند سرگرم کننده باشد. چون یا نیازی به استفاده ندارند و یا می توان به راحتی در کسری از ثانیه آن ها را آماده کرد و حالت داد.
تسکین بیشتر
شاید این فقط یک احساس باشد، اما زمانی که موهایتان را کوتاه می کنید، احساس می کنید وزنه بزرگی از روی شانه هایتان برداشته شده است و حس سبکی فوق العاده ای به شما دست می دهد. با موهای کوتاه شبیه فردی می شوید که با موهای مجعد از زندان آزاد شده است.
استفاده از روش های نوین تزیین و آرایش مو
گاهی اوقات برخی از لوازم آرایش مناسب موهای بلند نیستند و فقط روی موهای کوتاه ظاهر می شوند. حتی موهای کوتاه نیز می توانید از این گزینه استفاده کنید که در مدل مو وجود ندارد.
صورت های باز در مکوته ها
یکی از مزیت های موی کوتاه این است که وقتی کوتاه می شود زیبایی صورت بهتر نمایان می شود و بر سایر قسمت های صورت بیشتر تاکید می شود.
پس انداز اقتصادی
آخر ماه که با مصرف کمتر شامپو و نرم کننده پول پس انداز کنید، تعجب می کنید که چرا زودتر موهایم را کوتاه نکردم! و این اتفاق باعث می شود خودتان را تحسین کنید و به خودتان بگویید که خوب کار کرده اید و به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد.
او جوان به نظر می رسد
اصولاً مدل مو با جلوه عجیبی که دارد چهره را جوانتر نشان می دهد. که بسیاری از زنان می خواهند به آن برسند. با کوتاه کردن مو می توانید این آرزوی دیرینه را به راحتی و با قیمت بسیار مقرون به صرفه تری برآورده کنید و به هیچ وجه این کار را انجام ندهید.
امیدوارم دلایلی که ارائه کردم به اندازه کافی قانع کننده باشد که بتوانید موهای خود را هر 3 تا 4 ماه یکبار کوتاه کنید تا موهای خود را سالم نگه دارید.
اما زمانی که قصد کوتاه کردن موهای خود را دارید، حتما به این موضوع توجه کنید که چه مدل مویی به شما می آید و به صورت شما می آید. در زیر فرم صورت را بررسی می کنیم و به مدل مناسب آنها اشاره می کنیم.
مدل های کوتاهی مو با توجه به فرم صورت
صورت بیضی شکل
این گروه بهترین فرم صورت را دارند و هر مدلی که انتخاب کنند به صورتشان می آید و برایشان فرقی نمی کند مدل مویی که انتخاب می کنند کوتاه باشد یا بلند. در هر صورت ظاهر زیبایی دارند.
صورت گرد
برای این گروه مدل مویی را انتخاب کنید که صورتشان را بپوشاند. مدل های چتری مناسب ترند، زیرا صورت را لاغرتر می کنند. در این دسته بهتر است از چیدن نمونه های جوان و بسیار کوچک در صورت کوچک بودن خودداری شود. همچنین از بستن موهای دم اسبی خودداری کنید تا زیبایی صورت شما زیر سوال نرود.
صورت مربع ها
در این مرحله مدل موی انتخابی باید به گونه ای باشد که صورت بلند به نظر برسد. مدل ساده ای که به ته دل می رسد بهترین انتخاب برای این گروه است. این گروه نیز باید از انتخاب مدل های خیلی کوتاه برای پسران خودداری کنند.
چهره های مثلث
برای این افراد با این فرم صورت، بهتر است موها را به گونه ای کوتاه کنند که پهنای پیشانی را نشان دهد و چانه را بپوشاند. مدل موی مجعد جلوه زیبایی به چهره این افراد می دهد.
صورت لوزی
این افراد در انتخاب مدل مو نیز محدودیتی ندارند و بسیاری از مدل ها زیبایی چهره آنها را افزایش می دهند. موهای مجعد با چهره این افراد همخوانی دارد. موهای نامرتب کوتاه برای این فرم مناسب به نظر نمی رسند.
یک سطح مستطیل شکل
باید مدلی را انتخاب کنید که توجه زیادی به چانه و پیشانی جلب نشود.
شخصیت بالا
شاید قابل ذکر باشد که مدل موی هر فرد برگرفته از شخصیت اوست. مدل مویی که خودتان انتخاب می کنید از طرز فکر شما در مورد مسائل مختلف ناشی می شود. اگر فردی اینگونه شخصیت را بشناسد، با دیدن افراد با الگوهای مختلف به راحتی می تواند شخصیت خود را بشناسد. در ادامه به معرفی چند مدل مو و شخصیت آنها می پردازیم.
مو فرفری
افراد مو بسیار خلاق هستند، به نظرات دیگران اهمیت نمی دهند، این افراد برنامه های خاص خود را دارند و سعی می کنند قوانینی را برای زندگی خود تعریف کنند و بر اساس آن رفتار و زندگی کنند.
مدل مو با چتری
افرادی که حلقه می زنند سعی می کنند توجه دیگران را به خود جلب کنند. زمانی که موها به صورت چتری روی پیشانی قرار می گیرند، تماس چشمی ناخودآگاه بین دو طرف برقرار می شود و این افراد می توانند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند.
موی کوتاه
افرادی که موهای کوتاه دارند با محیط زیست سازگار هستند. آنها می گویند آنها افراد محافظه کار هستند.
موهای نامرتب
صاحبان موهای نامرتب، زندگی آنها تحت تأثیر مدل موهایشان قرار می گیرد. می گویند این افراد افراد بی خیالی هستند. این افراد متهم به تنبلی در زندگی هستند.
مو فرفری
این الگو در انسان مدرن و معاصر دیده می شود. این افراد ممکن است در حال حاضر قابل پیش بینی نباشند. گاهی اوقات آنها دوست دارند کنترل داشته باشند، اما گاهی اوقات دوست دارند زندگی خود را بگذرانند و به کسی جز خودشان اهمیتی نمی دهند.
موی صاف
در زندگی یک فرد مو راست از هیچ جهتی برای تنوع و وزن وجود ندارد و هنگام تصمیم گیری تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف خود انجام می دهند. این گروه افرادی مسئولیت پذیر و فداکار هستند. این گروه مردمی بسیار صلح طلب هستند و ادبشان به چشم می خورد. بدترین عیب آنها پیروی از تصمیمات دیگران و اجازه دادن به دیگران برای دخالت در زندگی آنهاست.
متیجی ها
افراد مدرن و امروزی از این مدل مو بسیار استفاده می کنند. این دسته بسیار مستقل هستند، طبق اصول و قواعد خودشان عمل می کنند و اجازه نمی دهند دیگران با روابطشان آنها را به چالش بکشند.
 

انتخاب بهترین مدل مو با توجه به فرم صورت
 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 606 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|