تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات

نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات

يکشنبه 30 مرداد 1401
12:13
سها
Video Converter Android بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن تبدیل فایل های ویدئویی برای سیستم عامل اندروید می باشد که با آن قادر خواهید بود به راحتی فرمت فایل های تصویری را در اسمارت فون خود تغییر دهید و از امکانات دیگر برنامه استفاده کنید. با توجه به الگوریتم پیچیده ، خاص و غیر تکراری هر یک از فایل های لایسنس ، توضیح این نکته ضروری به نظر میرسد که این فایل در شرایط خاصی از محیط امنیت اطلاعات تولید شده لذا هرگونه تغییر در محتوای فایل لایسنس ، مطمئنا فایل مذکور را از صحت خارج کرده و عملکرد آن در سیستم نرم افزاری مرتبط جهت کاربری مورد قبول نخواهد بود. کاهش سرعت مربوط به فاکتور افت عملکرد می­باشد.از جمله دلایلی که باعث کاهش سرعت می­گردد می­توان به آلوده بودن ماشین­آلات و یا فرسوده بودن آن­ها، روغن کاری ضعیف، مواد اولیه غیراستاندارد، بی تجربه بودن اپراتور و شرایط نامناسب محیط اشاره کرد. و مقدار و نوع مواد به کار رفته در روغن را پیشبینی کرد. عملکرد Performance : عبارت از زمانی که بر اساس سرعت اسمی باید ماشین برای تولید مقدار مشخصی از محصول صرف نماید به زمانی که عملا ماشین برای تولید این مقدار محصول صرف نموده است.
عبارت از نسبت محصول سالم به کل مقدار محصول که توسط ماشین تولید شده است. با داشتن یک برنامه CMMS سازگار با تلفن همراه، تکنسینها میتوانند بدون نیاز به دستورالعملهای کاغذی کار خود را شروع کرده و هنگام انجام آن، مستقیما جزئیات را نیز گزارش کنند، از کار انجام شده روی تجهیز عکس بگیرند و در صورت نیاز از همان محل درخواست کمک کنند. زمان اجرا همان زمان برنامه ریزی شده برای تولید می باشد که توقف ها (برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده) از آن کم شده است. با توجه به حجم فعالیت ها ی روزانه و فرصت کم پرسنل دست اند کار استفاده از سیستم های نرم افزاری در عملیات نگهداری و تعمیرات امری اجتناب ناپذیر می باشد. همچنین سامانه نگهداری و تعمیرات زبانهای فارسی و انگلیسی و تقویمهای شمسی و میلادی پشتیبانی میکند. لایسنسی است که احتیاج به تمدید سالانه را در خصوص کاربری سیستم خریداری شده را ندارد.این نوع از لایسنس بعد از سال اول از تاریخ لایسنس جهت بروزرسانی نرم افزار و استفاده از خدمات الکترونیکی پشتیبانی سایت ، احتیاج به خرید خدمات پشتیبانی را دارد.
 
بدین شکل داده های مورد نیاز برای تهیه گزارش به جهت بهبود عملیات نگهداری و تعمیرات فراهم می گردد. نرم­افزار ExcelCMMS-V.1. از جمله نرم­افزار­های تخصصی سیستم مدیریت مکانیزه نگهداری و تعمیرات (CMMS) می باشد که تحت Excel2007 و Excel2010 قابل استفاده می باشد.. ضمناً مونتاژ اکیپ تعمیر تخصصی با استفاده از قطعات یدکی اورجینال با ارائه فاکتور و گارانتی رسمی. ضایعات و دوباره کاری مریوط به فاکتور افت کیفیت می باشد. این هدف شاید با وابستگی زیاد نرم افزار به اپراتور که نیرویی انسانی است کمتر بهدست آید. این شاخص از ضرب سه فاکتور کیفیت و عملکرد و دسترسی به دست می­ آید. همچنین میتوان از قابلیتهای گزارش گیری متنوع به منظور بررسی وقایع استفاده نمود. افزایش حجم اطلاعات در واحد های نگهداری و تعمیرات و لزوم بررسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات به منظور تصمیم گیری مناسب. نرم افزار نگهداری و تعمیرات - بررسی و دانلود نرم افزار. سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات پایش. آلارم های سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه. این نهتنها به بهبود عملیات نگهداری و تعمیرات کمک میکند بلکه شرکت شما را نیز به سمت موفقیت هدایت میکند. KPIهای نگهداری و تعمیرات به شما کمک می­کنند تا مشکلات مزمن تجهیزات را شناسایی کرده و استانداردهای صنعت را محک بزنید.
 
یک برنامه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه موثر امکان گرفتن انواع خروجی های اکسل و فایل های pdf از گزارشات وجود دارد. دموی نرم افزار نگهداری و تعمیرات اکسل CMMS EXCEL. برنامه سرویس نگهداری آسانسور. این برنامه که یک فایل اکسل می باشد با کاربری راحت و یادگیری سریع امکان مدیریت و ثبت اطلاعات انواع قرارداداهای ارائه خدمات سرویس و نگهداری تجهیزات یا ساختمان ها اعم از آسانسور یا موتورخانه یا ماشین آلات صنعتی یا غیره را دارد.. ساختمان ها. آسانسور. موتورخانه.. • نمودار مقایسه تعداد دفعات خرابی ماشین ها . از آنجایی که این نوع نت هنگامی اجرا می شود که دستگاه از کار می افتد به آن نت زمان شکست (خرابی) یا فروپاشی Breakdown Maintenance نیز می گویند. کاهش بازده: قطعات معیوبی که از راه اندازی تا به ثبات رسیدن خط تولید، تولید می­گردند که شامل ضایعات و قطعات دوباره کاری شده می باشند. خودکار سازی این فرایندهای خسته کننده و فراموش شونده، باعث می شود تا تمرکز بیشتری بر روی کارهای اصلی تعمیرات داشته باشید که از الویت بیشتری برخوردار هستند. به عنوان مثال، هنگام تعمیر یک ماشین، تکنیسینها میتوانند در لحظه و بدون صرف انرژی به تاریخچهٔ تعمیراتی ، شیوهنامهها، ویدیوهای آموزشی، نقشهٔ انفجاری ((Exploded view drawing یا ترسیم فنی و چکلیستهای مرتبط با آن ماشین دسترسی داشته باشند؛ و همین موضوع باعث خواهد شد تا به شکل قابل ملاحظهای روند تعمیر باشتاب بیشتری دنبال شود.
 

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 5751 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|