تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
خرید آنلاین اقلام دارویی و بهداشتی

خرید آنلاین اقلام دارویی و بهداشتی

سه شنبه 3 اسفند 1400
21:11
سها

به این ترتیب نامه مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت به علت نقض قانون ابطال و اعلام شد پلتفرمهای سلامتمحور که دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کسبوکارهای مجازی هستند میتوانند به فعالیت خود ادامه دهند. رضا الفتنسب، عضو هیاتمدیره اتحادیه کسبوکارهای مجازی در واکنش به مخالفت سخنگوی سازمان غذا و دارو در توییتر خود نوشت: «چطور فروش دارو در پلتفرمهای آنلاین غیرمجاز است اما درناصرخسرو مجاز است. این در حالی است که چنین امکانی در زمان خرید آنلاین دارو وجود ندارد و فرد، تنها باید به سراغ خرید دارویی بروید که مطمئن است به کارش میآیند. داروخانه شرکت پرشین هلث ، بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای ارسال داروهای شماست. باتوجه به مزیت های بسیار خرید اینترنتی دارو ، از جمله صرفه جویی در وقت و هزینه ، شرکت ما این امر مهم را برای شما مراجعه کنندگان عزیز آماده کرده است. با این حال کمی بعد و براساس تصمیم کمیته تخصصی هیات مقرراتزدایی فعالیت اسنپدکتر بلامانع اعلام شده و گفته شد این اپلیکیشن مجاز است با همکاری آزمایشگاههای فیزیکی، نقش تسهیلگری را در انجام آزمایشهای کرونا داشته باشد و اقدام به انجام تست کرونا کند. امروزه داروخانه های آنلاین نقش بسیار زیادی در زندگی مردم دارد به طوری که بسیاری از مردم ترجیح میدهند محصولات دارویی خود را از داروخانه آنلاین خرید کنند اما مشکل بسیاری از مردم این است که چگونه میتوان بهترین داروخانه آنلاین را پیدا کرد و چگونه میتوان به آن اعتماد کرد داورخانه های اینترنتی بسیار زیادی در سطح وب وجود دارد مخصوصا در شبکه های اجتماعی که محصولات خاص و حساسی مثل دارو های لاغری ، دارو های چاق کننده و .. را تبلیغ میکنند اما متاسفانه بیشتر از 80 درصد این داروخانه های اینترنتی فاقد مجوز هستند و در واقع اصلا داروخانه نیستند پس چطور میتوان داورخانه آنلاین معتبر را پیدا کرد ؟

نایبرئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: «ممکن است برخی تجهیزات پزشکی با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده باشند یا اینکه هیات امنای ارزی حمایت اعتباری از واردات این نوع خاص از تجهیزات پزشکی را دارد و عملا واردات این تجهیزات با ارز دولتی و ارز ترجیحی صورت میگیرد که باید برای توزیع آن وزارت بهداشت کنترل و نظارت لازم را داشته باشد. چند سال است قرار است یک آییننامه فعالیت استارتآپی تدوین کنند، ولی فقط درخواست فیلتر و نامه ممنوعیت و توییت ضدنوآوری تولید کردهاند! در خصوص اکثر محصولات موجود در این داروخانهها ذکر میشود و بر اساس این اطلاعات و نیز نظرات کاربران دیگر که آن را تهیه کردهاند میتوانید محصول مورد نظر را خریداری نمایید. امیر ناظمی هم یکی از مدیران دولتی بود که نسبت به اقدام وزارت بهداشت انتقاد کرد. چند روز پیش از آن نیز نامهای از سوی وزارت بهداشت منتشر شده و در آن انجام تست کرونا در منزل برای استارتآپهای ایرانی فعال در حوزه پزشکی و سلامت ممنوع اعلام شده بود. وزارت بهداشت سالها قبل دستورالعملی برای فروش آنلاین دارو صرفا توسط داروخانهها تدوین کرده بود و حالا چندین داروخانه مجوز فروش آنلاین را هم دریافت کردهاند، با این حال وزارت بهداشت حتی جلوی فروش آنلاین این داروخانهها در بستر مارکت پلیس را هم گرفته است.

این درحالی است که در موج جدید کرونا نیاز به خرید آنلاین اقلام دارویی وبهداشتی بیش از پیش در https://binoskhe.com/ احساس میشود. 1 - از پیج ها و کانال های اینستاگرام و تلگرام خرید نکنید . تفاوتی ندارد هنگام خرید اینترنتی هر نوع محصولی لازم است که به برخی از ویژگی های آنها توجه شود. استفاده از داروخانه اینترنتی رسا دارو یکی از راهکارهای عالی برای پیشگیری از مراجعه حضوری و ابتلا به بیماری کرونا است. کلیه استانداردها و دستورالعملهای مدنظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش نیز در اختیار مرجع صدور مجوز فعالیت پلتفرمهای سلامتمحور قرار میگیرد تا از این طریق به پلتفرمها ابلاغ شود. تابستان سال گذشته محمد جهانگیری، معاون نظارت و برنامهریزی سازمان نظام پزشکی در گفتوگو با «ایرنا» اعلام کرد که فعالیت «اسنپ دکتر» غیرقانونی بوده و این سرویس مشاوره آنلاین پزشکی، مجوزی از وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی دریافت نکرده است. در زمینه توسعه تاکسیهای آنلاین حتی همین امروز هم مقاومتهایی وجود دارد اما رشد فروش و خدمات آنلاین نیاز امروز جامعه است و دیر یا زود همانند سایر نقاط جهان جای خود را خواهد یافت. فردامارکت زیر نظر تعدادی از داروسازان فعالیت دارد که میتواند در این زمینه پاسخگوی سوالات شما باشد. کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس فتا استان کرمانشاه با اشاره به شناسایی و دستگیری عامل فروش داروهای غیرمجاز در شبکههای اجتماعی، نسبت به خرید اینترنتی دارو هشدار دارد و از شهروندان خواست تا در این خصوص مراقبتهای لازم را به عمل آورند. 

تصور میرود مرد سالم 30 تا 40 ساله، 4/5 ماه پس از اولین ابتلا به کرونا، دوباره به این یروس مبتلا میشود. این تخفیفات به مناسبتهای مختلف در طول سال در سایت اعمال میشود و خریداران میتوانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت پایین و تخفیف بالا دریافت کنند. فروش اقلام غیر دارویی قابل فروش درداروخانه آنلاین هم در فروشگاههای آنلاین مجاز نیست کما اینکه سوپرمارکت محله هم داروخانه نیست! اگر قرار است محصولی مجوز داشته باشد باید از سیستم موجود تاییدیه اصالت و سلامت بگیرد در غیر این صورت دارویی که از این سیستم مجوز نگیرد، قاچاق محسوب می شود و باید با فروش آن برخورد شود. در این جلسات ادعاهای مطرحشده با حضور طرفین مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت وزارت امور اقتصادی و دارایی که مرجع برگزارکننده کمیته تخصصی هیات مقرراتزدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسبوکار است نتیجه مذاکرات و تصمیمات حاصله را در قالب صورتجلسهای به شماره جلسه ۱۱۹ منتشر کرد.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 77 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|