تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
تفاوت خرید رپورتاژ در رسانه های مختلف چیه؟

تفاوت خرید رپورتاژ در رسانه های مختلف چیه؟

يکشنبه 17 بهمن 1400
18:24
سها

رسانه های مختلف با توجه به ماهیتی که دارند می تونند اثرگذاری های متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال ممکنه شما هدفتون از خرید رپورتاژ آگهی، تبلیغات باشه. در این صورت باید سایت یا رسانه ای رو در هنگام خرید رپورتاژ انتخاب کنید که دارای بازدید روزانه بالا باشه.

اگه به هدف سئوی سایتتون، رپورتاژ منتشر می کنید، الزاماً بازدید سایت نمی تونه به تنهایی کمک کننده باشه. بلکه باید به فاکتورهای زیادی توجه کنید تا بتونید یک رسانه مناسب و موثر در سئو رو انتخاب کنید.

خرید رپورتاژ آگهی معتبر چه مفهومی داره؟

یه رپورتاژ آگهی معتبر به رپورتاژی می گن که یک سری از فاکتورها رو رعایت کرده باشه. این موضوع بر می گرده به هدف شما از خرید رپورتاژ آگهی. یعنی هدف شما از ثبت رپورتاژ می تونه فاکتورهایی که باید براش تنظیم کنید رو تعیین کنه. مثلاً اگر برای افزایش رتبه سایتتون در گوگل قصد دارید اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کنید، باید مواردی رو ملاک قرار بدید که ممکن هست بعضی از این موارد برای اهداف دیگه، خیلی هم مورد توجه نباشه.

حین سفارش رپرتاژ به چه مواردی باید توجه داشت؟

ما در صفحه انتخاب بهترین سایت های رپورتاژ آگهی به طور کامل در مورد فاکتورهایی که در انتخاب منابع رپورتاژی تاثیر گذار هستند توضیح دادیم که آشنایی با موارد مطرح شده می تونه خیلی از ابهامات شما رو برای انتشار رپورتاژ برطرف کنه.

خرید رپورتاژ آگهی دائمی هست یا موقتی؟

رپورتاژ دائمی تعریف مشخصی داره. ما در نشونت، یک رپورتاژ آگهی دائمی رو اینطور تعریف می کنیم:

رپورتاژ دائمی به رپورتاژی می گن که هرگز از روی رسانه ای که انتخاب کردیم حذف نشه. مگر در شرایط خاص. حال این شرایط چه شرایطی هستن؟ اگه این موارد وجود داشته باشه، رپورتاژ می تونه از روی رسانه مورد نظر حذف بشه:

  • رسانه به فعالیت خودش پایان بده و دیگه فعالیت نکنه.
  • محتوای رپورتاژ شما غیر قانونی، غیر شرعی و یا مجرمانه باشه. همچنین رپورتاژ نباید به هدف ارائه محتوای کذب منتشر بشه.
  • کاربر خودش درخواست حذف رپورتاژ رو ارائه بده.

معمولاً در اینگونه مواقع، وجهی که بابت خرید رپورتاژ پرداخت شده قابل برگشت نیست، مگر اینکه رسانه انتخابی شما تضمین دیگه ای به شما داده باشه. مثلاً در مورد خرید رپورتاژ آگهی خبری مجله ای اختصاصی نشونت، ما ضمانت هایی رو ارائه دادیم که می تونید قوانینش رو از بخش قوانین خدمات سایت مطالعه کنید.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 13483 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|