تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
مراحل ثبت شرکت اینترنتی (ثبت تاسیس)

مراحل ثبت شرکت اینترنتی (ثبت تاسیس)

سه شنبه 30 آذر 1400
13:45
سها

علائمی که انتخاب می شود نباید گمراه کننده باشد. علامت یا نام تجاری که به شکل گمراه کننده شبیه یک نام و یا علامت تجاری متعلق به موسسه دیگر باشد. شما نمی توانید در نام تجاری خود از کلمات انقلابی، دولتی و … شما نمی توانید از علائم های دولتی و ثبت شده که به عنوان علائم رسمی و مملکتی هستند، در برند خود استفاده کنید. از آنجا که یک شخص نمی تواند به تنهایی شرکت تشکیل دهد بنابراین تاسیس شرکت مستلزم شراکت دو یا چند شریک می باشد. هرچه سرمایه بیشتر باشد شرکت اصول و قوانین بهتری به خود می گیرد. نسخه دیگر از مدارک شما، در پرونده تان قرار می گیرد. هنگامی شما جهت ثبت برند به اداره ثبت شرکت ها مراجعه می کنید کارشناسان مربوطه مدارک مورد نیاز برای ثبت برند و علامت تجاری شما را مورد بررسی قرار می دهند. اگر میخواهید برای شرکت خود شعبه ثبت کنید باید اطلاعات مربوطه را در این قسمت وارد کنید. نام شرکت نباید با شئونات و قوانین اسلامی در تضاد باشد.

 
زیرا با انتخاب موضوع فعالیت، شما باید به دنبال این باشید که فعالیتتان نیازمند به اخذ مجوز است یا خیر؟ برای اینکه لیست شرکت هایی که برای ثبت نیاز به دریافت مجوز دارد بسیار طولانی می باشد برای اینکه متوجه شوید آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر، کافیست با کارشناسان ما در خانه ثبت تماس بگیرید تا با خیال راحت بهترین و مناسبترین نوع موضوع فعالیت را انتخاب کنید. به دلیل اعزام نیروی کار به منازل برای نظافت خیلی مهم است که این افراد به عنوان نماینده شرکت برای حفظ اعتبار شرکت اخلاق را حفظ کنند. وارد نمودن موضوع شرکت بر اساس نوع فعالیت و مدت آن. در آگهی ثبت شرکت مواردی مانند نام ، نوع ، موضوع ، مرکز فعالیت و آدرس و مشخصات شرکت ، تاریخ و شماره ثبت شرکت ذکر می شود. از این رو شرکت می تواند با کمترین میزان سرمایه نیز تاسیس شود.
 
مشخص کردن میزان سرمایه اولیه شرکت در قسمت سرمایه شخص حقوقی. ارائه نام شرکت ها یا شرکای ضامن که سمت مدیریت دارند . صفحه ای که روبروی شماست مربوط به اشخاص است، اشخاص عبارت از افرادی هستند که در شرکت دارای سمت هستند. لذا ابتدا نوع شرکت را انتخاب نمایید. 1. نخست نسبت به تکمیل مدارک فوق اقدام نمایید. در این مرحله با توجه به قالب شرکت ، مدارک و اسنادی که متقاضی باید ارائه نماید نشان داده می شود. اما مدارک هر یک جهت ثبت برند، متفاوت است. اگر شما دارای کسب و کار آرایشی هستند که با پوست در تماس هستند جهت تبلیغات حتما باید از علائم تجاری استفاده کنید. این سامانه جهت ثبت علائم تجاری در نظر گرفته شده است و میتوان بدون مراجعه حضوری به اداره ثبت علائم تجاری ،علامت خود را ثبت نمود. نحوه ثبت شرکت تضامنی همچون ثبت سایر شرکت های تجاری مثل شرکت نسبی، مراحل مختلفی دارد . آگاهی نسبت به روش های ارتباط با این سازمان برای کسانی که قصد تاسیس یک شرکت تازه را دارند، اهمیت بالایی دارد و بیشتر از این قوانین مرتبط با این سازمان باید کاملا فهمیده و توسط تاجران استفاده شود.
 
این امر می تواند مشکلات حقوقی بسیار زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد. زیرا علاوه بر اینکه داشتن برند ثبت شده مشخص باعث تمایز شرکت ها می شود، بلکه درست انتخاب کردن آن نیز می تواند در رشد و شکوفایی شرکت نقش بسزایی بازی کند. البته در مواردی که دولت داشتن برند را الزامی کند، حتماً برای ثبت برند شرکت باید اقدام نمود. فروشنده ها یا تولیدکنندگان می توانند برای متمایز کردن کالا یا خدمات خود از سایر رقبا،ثبت برند نمایند.برند یا نشان تجاری در تعریف ساده، به هر نوعی از اصطلاح، نشانه، نماد، علامت، عدد، طرح و ترکیبی گفته می شود که با ثبت برند برای محصولاتی که می فروشیم و یا خدماتی که ارائه می دهیم، می توانیم جلوی سو استفاده، کلاه برداری و حتی اعمال تحریم را بگیریم. اگر علامت تجاری مورد نظر شما قبلا استفاده نشده باشد آن را به ثبت می رسانند. حال برای افرادی که خواهان تشکیل شرکت تجاری از نوع سهامی یا غیر سهامی هستند، ممکن است این سوال مطرح شود که اگر شرکت در حین ثبت شروع به فعالیت تجاری کند، این فعالیت قانونی است یا خیر ؟ برای ثبت برند باید بدانید که پس از طی مراحل ثبت یک گواهی ثبت برای علامت و برند شما صادر می شود که به مدت ده سال اعتبار خواهد داشت.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 10266 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|