تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
خبر

شرط شمول بودن در طرح معافیت مشمولان متاهل دارای دو فرزند به بالا، فقط سن و تعداد فرزند

سه شنبه 12 بهمن 1400
13:28
سها

 بحث سربازی این روزها بیش از گذشته مطرح شده؛ چراکه کمیسیون تلفیق بودجه در چند روز اخیر ابتدا با موضوع خرید سربازی مشمولان مقیم خارج و سپس خرید چند صد میلیون تومانی مشمولان غایب ، موضوع سربازی را بیش از پیش داغ کرده و به پر بازدیدترین اخبار رسانه و فضای مجازی تبدیل کرده است.

اما آنچه روز گذشته بعد از گذشت دو روز از اعلام خبر تبعیض‌آمیز و جنجالی فروش ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومانی سربازی _که فضای جامعه را پر از حرف و حدیث و انتقاد و پیشنهاد کرده بود _ مطرح شد باز پس گیری طرح فروش ریالی خرید سربازی و سپس اعلام خبر متفاوت و امید بخش«معافیت مشمولان متاهل ۳۰ سال دارای دو فرزند و بیشتر» بود که در کمیسیون تلفیق بودجه مطرح شد و رأی آورد.

و اما سوال این است که این طرح چه جزییاتی داشته و شامل کدام دسته از مشمولان می شود؛ آیا این طرح شامل مشمولان غایب نیز می‌شود؟
افراد با چه سطح از تحصیلات در شمول این طرح جای می‌گیرند؟ و ...

پیگیری‌های خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از مسئولان ذیربط و آگاه به حوزه سربازی حاکی از آن است که در این طرح فقط «سن و تعداد فرزند» مهم است؛ یعنی اگر فرد مشمول، تحصیلات زیر دیپلم و یا حتی تحصیلات بالا چون دکترا داشته باشد این طرح شاملش می شود؛ فقط باید سن فرد بالای ۳۰ سال بوده و دو فرزند هم داشته باشد.

از سوی دیگر مدت غیبت سربازی نیز مهم نیست؛ ممکن است کسی از همان سن مشمولیت یعنی ۱۸ سالگی تمام وارد غیبت شده باشد و یا کسانی مثل طلاب و دانشجویان پزشکی که به صورت پیوسته تحصیل می‌کنند حتی یک روز هم غیبت نداشته باشند اما هر دو دسته با اجرای این طرح معاف خواهند شد.

گفتنی است اگر این طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تایید شود و با اصل ۱۱۰ قانون اساسی نیز تطبیق داشته باشد تعداد زیادی از مشمولان غایب و غیر غایب ۳۰ ساله به بالا که پدر دو فرزند و بیشتر هستند تعیین تکلیف شده و از جنبه سربازی دیگر هیچ نگرانی نداشته و کارت معافیت دریافت خواهند کرد؛ چه افرادی که مشکل داشته و به سربازی نرفته و چه افرادی که از معافیت تحصیلی استفاده کرده و تا این سن خدمت سربازی خود را انجام نداده اند.

از دیگر موارد مثبت این طرح می توان به ترویج ازدواج و فرزندآوری اشاره کرد.

پس طبق آنچه گفته شد شرط شمول بودن در طرح معافیت مشمولان متاهل دارای دو فرزند به بالا، فقط سن و تعداد فرزند است.

باید گفت پدران دارای دو فرزند به بالا که کمتر از ۳۰ سال سن داشته و یا افراد ۳۰ ساله دارای تک فرزند و یا فاقد فرزند در این طرح قرار نمی گیرند.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 46 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

سرفصل های پکیج آموزش حسابداری صنعتی

سه شنبه 12 بهمن 1400
13:27
سها

 نیاز به آموزش حسابداری صنعتی به منظور محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات برای تمامی حسابداران و علاقمندان به این حرفه امری حیاتی است زیرا در تمامی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ محاسبه صحیح کالا و خدمات بیش از هر بخش دیگری کمک به تصمیم‌گیری مدیران مجموعه جهت قیمت‌گذاری با حاشیه سود مناسب خواهد کرد.

به همین خاطر شرکت‌هایی که به صورت صحیح مدیریت می‌شوند، بخشی را در حسابداری تحت عنوان حسابداری قیمت تمام شده ایجاد تا بتوانند برای این مهم تصمیم‌گیری درست و عاقلانه‌ای داشته باشند. بر خلاف تصور عموم ، بهای تمام شده صرفا برای تولید کالا و کارخانجات استفاده نمی‌شود و حتی شرکتهای خدماتی نیز نیاز به بهای تمام شده خدمات دارند.

با توجه به اهمیت یادگیری بهای تمام شده برای استخدام یا جذب پروژه‌های حسابداری ، پکیج جامع حسابداری صنعتی به قدری جامع و کامل تدریس شده که استفاده کنندگان آن در بخش قیمت تمام شده به هیچ اطلاعات بیشتری نیاز نخواهند داشت و به سادگی می‌توانند گزارشات مدیریتی جامعی به مدیران و سازمانهای ذیصلاح مانند اداره دارایی ارائه نمایند.

سرفصل های پکیج آموزش حسابداری صنعتی :

 

 • آشنایی با هزینه و رفتار آن
 • تقسیم بندی هزینه ها به روش حد بالا و حد پایین
 • روشهای محاسبه بهای تمام شده
 • آموزش جامع بهای تمام شده کالا و خدمات
 • ثبت های مالی حسابداری صنعتی
 • متداول ترین روش قیمت گذاری کالا در پایان دوره
 • سیستمهای نوین حسابداری صنعتی و محاسبه بهای تمام شده
 • محاسبه بهای تمام شده با توجه به نرخ تورم
 • محاسبه سربار واقعی یا جذب شده در طی دوره
 • رگلاسیون چیست و در نرم افزار های بهای تمام شده چگونه کار می کند؟
 • تجزیه و تحلیل سود ناویژه در شرکتهای تولیدی و صنعتی و …
 • آموزش تقسیم بندی فعالیت‌ها در بهای تمام شده، فرمول بهای تمام شده در حسابداری صنعتی، انبارگردانی کالا و مواد، بهای اولیه، بهای تاریخی و بهای تبدیل، بهای تمام شده کالای ساخته شده، بهای تمام شده کالای فروش رفته، بهای تولید، تغییر کمی و کیفی، تقسیم بندی کار در جریان، حقوق و دستمزد مستقیم، آموزش بهای تمام شده دولتی، رفتار هزینه.

  بهای تمام شده به روش ادواری و دائمی، روش برگشت به عقب، روش تسهیم به نسبت، روش حدبالا و حدپایین، رگراسیون، روش سفارش کار، روش ضریب تعیین R2، روش‌های قیمت گذاری در انبار، روش مرحله ای، روش نرخ گذاری کالا در انبار، روش نموداری، سربار تولید، سربار جذب شده، سربار واقعی، سرشکن نمودن ضایعات.

  آموزش بهای تمام شده به سیستم سنتی، سیستم‌های محاسبه بهای تمام شده آموزش سیستم‌های نوین بهای تمام شده، بهای تمام شده صنایع ترکیبی، بهای تمام شده صنایع مخلوطی، ضایعات پیوسته، ضایعات تولید، ضایعات عادی، ضایعات غیر عادی، ضایعات گسسته . فعالیت بازرگانی در سیستم صنعتی، قیمت گذاری انتقالی، کالای در جریان.

  کالای در جریان اول دوره، کالای در جریان پایان دوره، کالای در جریان ساخت، کالای درجریان ساخت پایان دوره، کالای فروش رفته، گزارش ارزشی، گزارش تولیدی، گزارش ریالی، گزارش فیزیکی، گزارش مقداری، گزارش هزینه ای، محاسبه کار در جریان پایان دوره، معادله آحاد، مواد مستقیم، مواد مستقیم خریداری شده

https://accniaz.com/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%87/


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 6861 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

از کجا بفهمیم زگیل تناسلی داریم؟

سه شنبه 5 بهمن 1400
13:04
سها

هر دو نوع واکسن باید قبل از اینکه فرد از نظر جنسی فعال شود تزریق شود، زیرا قبل از قرار گرفتن در معرض HPV موثرتر هستند. استفاده از کاندوم در هر بار انجام رابطه جنسی (در تمام طول رابطه) میتواند احتمال ابتلا به ویروس HPV را کاهش دهد و از گسترش بیماری های مرتبط با HPV نیز جلوگیری میکند. کاندوم در صورت استفاده مداوم و صحیح ممکن است شانس انتقال زگیل تناسلی را کاهش دهد. در برخی موارد ممکن است مبتلا به زگیل تناسلی باشید اما هیچ علائمی دیده نشود. درمان زگیل تناسلی از مهمترین پرسشهای افراد مبتلا به این بیماری است. جوی دوسر به حذف زگیل تناسلی کمک نمیکند، اما تا حد زیادی باعث تسکین احساس سوزش، خارش و درد میشود. 1. ابتدا بیمار در ناحیه دستگاه تناسلی خارجی دچار سوزش و خارش می شود. بیشتر انواع این زگیل ها، بعد از ابتلا به عفونت در یک دوره دو تا سه ماهه، آشکار می گردند. جریان الکترونیکی به جهت قدرت بالایی که در سوزاندن و از بین بردن موضعات پوستی دارند به راحتی می تواند انواع ضایعات را از بین ببرد. 

مرجع مقاله: https://irurology.com/زگیل-تناسلی-و-درمان-جدید/

بهترین راه برای پیشگیری قبل از نیاز به درمان زگیل تناسلی استفاده از کاندوم برای رابطه جنسی واژینال، مقعدی و دهانی است. بنابراین دختران جوان هنگام ابتلا به زگیل تناسلی نباید نسبت به درمان بی تفاوت بوده و باید هر چه زودتر به بهترین مرکز درمان زگیل تناسلی مراجعه نمایند. کاندوم بهترین نوع محافظت در برابر بیماریهای مقاربتی و بارداری است. آنها توسط ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد میشوند که میتواند از طریق رابطه جنسی بدون کاندوم منتقل شود. اگر رابطه جنسی دارید، مطمئن شوید که زگیلها با کاندوم پوشانده شده است. مهمترین چیز این است که هر دوى شما به پزشک مراجعه کنید تا چک شوید. اگر علائم زگیل تناسلی دارید، مهم است که به کلینیک سلامت مراجعه کنید تا آنها را بررسی کنند. آناناس به دلیل داشتن آنزیم مفیدی به نام بروملین معروف است. یکی از موثرترین درمان ها برای از بین بردن زگیل های تناسلی استفاده از سرکه سیب است . سرکه سیب ماده ای طبیعی است که می تواند بسیاری از عفونت ها را بین ببرد و خواص ضدعفونی کننده ی بسیار قوی دارد . برای نتیجه ی بهتر میتواند سرکه ی سیب را با ترب له شده ، سیر یا پیاز رنده شده ترکیب کنید .


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 2993 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تا پایان سال ۱۴۰۱ تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار، به شبکه ارتباطات متصل می‌شوند

سه شنبه 7 دی 1400
16:33
سها

 عیسی زارع‌پور -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- هنگام دریافت رای اعتماد از از مجلس شورای اسلامی وعده‌هایی در حوزه آی‌سی‌تی ارائه داد، که تکمیل شبکه ملی اطلاعات در صدر این وعده‌ها قرار داشت و او همچنین با تاکید بر دسترسی تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت، عنوان کرد با عنایت به دانش‌آموزانی که به خاطر دسترسی نداشتن به اینترنت نتوانستند از آموزش مجازی استفاده کنند، این مشکل ظرف یک سال و نیم آینده حل می‌شود و دسترسی کلیه روستاهای دارای جمعیت بالای ۲۰ خانوار به شبکه پرسرعت اینترنت تا پایان سال ۱۴۰۱ محقق خواهد شد.

زارع‌پور همچنین چندی پیش با بیان اینکه هم اکنون ۷۵۰۰ روستا در کشور به ارتباطات کامل دسترسی ندارند، گفت: ۴۵۰۰ روستای کشور نیز هیچ نوع دسترسی ندارند و حتی از شبکه برق و جاده نیز برخوردار نیستند، به همین دلیل ارتباط آنها با این جانب از طریق پیامک باید صورت بگیرد. در بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ این موضوع مطرح شده که وزارت نیرو اولویت را برای برق‌رسانی به این روستاها بگذارد و دسترسی ویژه برای آنتن‌های BTS فراهم شود. مسیر سختی در پیش داریم و برنامه‌مان این است که چهار برابر گذشته با سرعت این توسعه را جلو ببریم.

او خاطرنشان کرد: برنامه این است که دسترسی روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان سال ۱۴۰۱به شبکه برقرار شود. در این زمینه ۳۰۰۰ سایت جدید می‌خواهیم و باید ۸۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شود. همچنین ارتقای ۳۰۰۰ سایت به 4G را در برنامه داریم و هم‌اکنون تعامل با شش استان در این خصوص آغاز شده است. امیدواریم در صورت تأمین منابع تا پایان سال بعد این پروژه اجرایی شود و اگر روال به صورت معمولی طی شود، بخشی از آن به سال ۱۴۰۲ موکول خواهد شد.

تا پایان سال ۱۴۰۱ تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار، به شبکه ارتباطات متصل می‌شوند

در این راستا عیسی زارع پور -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در اینستاگرام نوشت: وقتی در مجلس شورای اسلامی و در محضر نمایندگان مردم قول دادم که تا پایان سال ۱۴۰۱ تمام روستاهای کشور (البته روستاهای بالای ۲۰ خانوار) به شبکه ارتباطات پایدار و پرسرعت متصل خواهند شد، تصورم این بود که بر اساس گزارش‌های موجود حدود ۴۰۰۰ روستا از میان بیش از ۴۰ هزار روستا هنوز فاقد ارتباط هستند یا ارتباط بی‌کیفیت دارند.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 57 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

پکیج های لینک سازی سئوسل (خرید بک لینک حرفه ای داشته باشید)

سه شنبه 7 دی 1400
16:33
سها

 ممکن است انواع دیگری از لینک ها نیز وجود داشته باشند که به دلیل عدم اهمیتشان، اشاره ای نمی شوند.

✅ کدام نوع بک لینک بهتر است؟

بدون شک و صد البته، بک لینک های رپورتاژی، یعنی بک لینک هایی که در رپورتاژهای معتبر، همچون سایت های خبری، مجله ای و وبلاگ های فعال درج می شوند دارای برتری بیشتری نسبت به مابقی لینک ها هستند و تاثیرگذاری بسیار بیشتری خواهند داشت.

✅ خرید بک لینک به چند شیوه انجام می‌گردد؟

در حال حاضر، تیم سئوسل چندین پکیج متنوع جهت خرید بک لینک را خدمت شما ارائه می‌نماید که می‌توانید با توجه به شرایط و وضعیت سایت خود و استراتژی که مدنظر دارید از یکی یا همه آنها استفاده نمائید.

 

رپورتاژ آگهی یا بک لینک ، کدام یک مناسب تر است؟ حالا ، بیایید به هشت راهی بپردازیم که می توانید بک لینک با کیفیت بالا ایجاد کنید ، در حالی که هیچ کس نام شما را نمی داند. به این گونه بک لینک ها، بک لینک تخصصی گفته می شود. شرکت ما سرویس های بک لینک ارزان ویژه ای را برای کاربران خود ایجاد کرده که میتواند با کیفیت ترین خدمات بک لینک قوی و با کیفیت را ارائه دهد که حتما آن ها را به شما پیشنهاد میکنیم که این بک لینک ها به صورت دائمی میباشد و از لیست حذف نخواهد شد در صورتی که اصلا نیازی به پرداخت ماهانه نیست. پیشنهاد میشود بعد از خرید رپورتاژ آگهی از همان سایت آگهی دهنده یک بک لینک بخرید و لینک صفحه رپورتاژ را در آن قرار دهید. همچنین در انتهای یک رپورتاژ گاهی پیشنهاد میکنم آدرس وب سایتتان را هم لینک دار نمایید . لازم است بدانید این مورد در صورتی صدق میکند که نوشته های بساری را داشته باشید که یک تگ مشخص به تمامی آنها بدهید یعنی اگر یک تگ را بزنید و فقط یک مطلب در آن وجود داشته باشد نه تنها به سایت شما کمک نخواهد کرد بلکه زامبی پیج نیز به شمار میرود و وب سایت شما را رفته رفته نابود خواهد کرد چراکه از نظر گوگل این صفحه یک صفحه اضافی به شمار میرود. 

مشاهده پکیج های لینک سازی و خرید بک لینک با کیفیت: اینجا کلیک کنید

مطالب کپی شده از نظر موتورهای جستجو ارزشی ندارند و به همین علت نادیده گرفته خواهند شد. این کار از نظر گوگل یک تکنیک کلاه سیاه محسوب میشود و باید با جریمه پاسخ داده شود؛ اما شما میتوانید با رعایت یک سری نکات از چشمان غول موتورهای جستجو در امان بمانید. برای شروع میتوانید ۱۰ نمونه رپورتاژ آگهی باقیمانده را با توجه به نکاتی که در این مقاله مطرح شد بررسی کنید. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. تیتر مقاله برای مخاطبان جذاب است و کاملاً با محتوای متن ارتباط دارد. در مجموع برای خوانندگان مطلع شدن از رفتار سازمانی کارمندان شرکتهای مختلف و مقایسه آنها با هم جذاب خواهد بود. روشهای تبلیغاتی اینترنتی سنتی نظیر تبلیغات همسان که بهصورت مستقیم تبلیغ میکنند، برای مخاطبان دیگر چندان جذاب نیستند. به همین منظور انواع تبلیغات متنی که بهصورت غیر مستقیم ذهن خواننده را به خود درگیر میکنند، میتواند به عنوان یک راه جایگزین مورد استفاده قرا گیرد. نویسنده باید قبل از نگارش متن گزارش خبری، مخاطب هدف و سایت منتشر کننده خبر خود را به خوبی بشناسد.

✅ قیمت بک لینک ها (هزینه خرید بک لینک)

قیمت بک لینک و تعرفه پکیج های لینک سازی در جداول زیر درج شده است. سئوسل با ارائه سرویس های خرید بک لینک ارزان، این افتخار را دارد تا با کمترین هزینه، سرویس های فروش بک لینک را به کاربران گرامی ارائه نماید.

 

پکیج های لینک سازی جامع

پکیج های بک لینک جامع مناسب هر سایتی با هر موضوع می باشند. چرا که لینک سازی توسط این پکیج ها به صورت ترکیبی و جامع انجام می شود. این پکیج ها با خرید بک لینک انبوه برای سایت تفاوت دارند و به صورت تدریجی و در طی یک زمان مشخص اجرا می شوند و جزو قوی ترین پکیج های لینک سازی به شمار می روند و یک استراتژی مشخص و بهینه برای اجرای لینک سازی پیاده سازی می شود. در صورتی که قصد دارید تمامی مراحل ۰ تا ۱۰۰ لینک سازی بر عهده سئوسل باشد می توانید یکی از این پکیج ها را سفارش دهید.

پکیج خرید بک لینک قوی و جامع

سرویس لینک سازی برنزی

ثبت ۵ بک لینک رپورتاژی مجله ای در ۵ سایت
ثبت ۲۰ بک لینک رپورتاژی وبلاگی در ۲۰ وبلاگ پارسی
ثبت بیش از ۱۰۰۰ بک لینک تقویتی ترکیبی
لینک سازی تقویتی سوشیال بوکمارک چند لایه ای
لینک سازی تقویتی وب ۲ چند لایه ای
لینک سازی تقویتی پروفایلی چند لایه ای
لینک سازی تقویتی کامنتی چندلایه ای
اجرا با متدهای به روز و مورد اعتماد گوگل
زمان اجرا / ۸ تا ۱۰ روز
شامل بک لینک های فالو و نوفالو
ارائه گزارش کامل لینک های ساخته شده

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

سرویس لینک سازی نقره ای

ثبت ۱۵ بک لینک رپورتاژی مجله ای در ۱۵ سایت
ثبت ۴۵ بک لینک رپورتاژی وبلاگی در ۴۵ وبلاگ پارسی
ثبت بیش از ۲۰۰۰ بک لینک تقویتی ترکیبی
لینک سازی تقویتی سوشیال بوکمارک چند لایه ای
لینک سازی تقویتی وب ۲ چند لایه ای
لینک سازی تقویتی پروفایلی چند لایه ای
لینک سازی تقویتی کامنتی چندلایه ای
اجرا با متدهای به روز و مورد اعتماد گوگل
زمان اجرا / ۲۰ تا ۲۵ روز
شامل بک لینک های فالو و نوفالو
ارائه گزارش کامل لینک های ساخته شده

۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان

سرویس لینک سازی طلایی

ثبت ۳۰ بک لینک رپورتاژی مجله ای در ۳۰ سایت
ثبت ۱۰۰ بک لینک رپورتاژی وبلاگی در ۱۰۰ وبلاگ پارسی
ثبت بیش از ۳۰۰۰ بک لینک تقویتی ترکیبی
لینک سازی تقویتی سوشیال بوکمارک چند لایه ای
لینک سازی تقویتی وب ۲ چند لایه ای
لینک سازی تقویتی پروفایلی چند لایه ای
لینک سازی تقویتی کامنتی چندلایه ای
اجرا با متدهای به روز و مورد اعتماد گوگل
زمان اجرا / ۴۰ تا ۵۰ روز
شامل بک لینک های فالو و نوفالو
ارائه گزارش کامل لینک های ساخته شده

۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان

سرویس لینک سازی الماس

ثبت ۵۰ بک لینک رپورتاژی مجله ای در ۵۰ سایت
ثبت ۱۵۰ بک لینک رپورتاژی وبلاگی در ۱۵۰ وبلاگ پارسی
ثبت بیش از ۴۰۰۰ بک لینک تقویتی ترکیبی
لینک سازی تقویتی سوشیال بوکمارک چند لایه ای
لینک سازی تقویتی وب ۲ چند لایه ای
لینک سازی تقویتی پروفایلی چند لایه ای
لینک سازی تقویتی کامنتی چندلایه ای
اجرا با متدهای به روز و مورد اعتماد گوگل
زمان اجرا / ۷۰ تا ۹۰ روز
شامل بک لینک های فالو و نوفالو
ارائه گزارش کامل لینک های ساخته شده

۸,۹۵۰,۰۰۰ تومان

بب

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 2972 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

درج آگهی اینترنتی فروش لوازم خانه ، پای سارقان را به خانه بازکرد

سه شنبه 30 آذر 1400
13:45
سها

 به نقل از فارس، سارق هستند سارق منزل، چند نفری باهم یک باند را تشکیل داده و با خودرو یا موتور سرقتی به آدرس خانه ای که از قبل زیر نظر داشته اند می روند.

 
بعد از ساعت‌ها زاغ زنی با بالکن روی، سواستفاده از کندی بسته شدن درب ریموت دار پارکینگ، زدن زنگ یکی از همسایه ها، توپی زنی و یا شاه کلید درخانه را بازکرده و هر آنچه را که سبک است و قابل سرقت، می دزدند از طلا و سکه و ارز گرفته تا موبایل و لب تاپ و قالیچه‌های ابریشم. اموالی که بعد از سرقت و دستگیری سارقان دستیابی به آنها سخت و دشوار است چرا که به بهایی ناچیز نصیب مالخران شده یا به خودشان در بازار سیاه آب می‌کنند!
 
پرونده اول: درج آگهی اینترنتی فروش لوازم خانه ، پای سارقان را به خانه بازکرد/ همسایه‌ها به داد صاحبخانه رسیدند!
 
برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور سارقان در یک منزل عوامل گشت کلانتری ۱۶۴ قائم سریعا در محل حاضر شدند که دربررسی بعمل آمده مشخص شد که یک خانم و آقا ۲۶ و ۳۲ ساله به بهانه خرید لوازم منزل که در سایت های اینترنتی درج شده بود وارد منزل شده و با مشاهده تنها بودن مالک در منزل اقدام به بستن دستان و محبوس کردن صاحبخانه در اتاق کرده و قصد سرقت لوازم قیمتی و با ارزش منزل را داشتند که با سر و صدای مالک، همسایه ها متوجه شده و وارد منزل می‌شوند که با ۲ سارق روبرو شده و سارقان که قصد فرار داشتند با آنها درگیر شده و در نهایت سارقان توسط همسایه ها مهار و به پلیس اطلاع داده می‌شود.
 
در بررسی های بیشتر از متهمان تعدادی تجهیزات دفاعی و یک قبضه سلاح سرد کشف و در بازجویی های فنی صورت گرفته به بزه انتسابی معترف شدند.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 79 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

مراحل ثبت شرکت اینترنتی (ثبت تاسیس)

سه شنبه 30 آذر 1400
13:45
سها

علائمی که انتخاب می شود نباید گمراه کننده باشد. علامت یا نام تجاری که به شکل گمراه کننده شبیه یک نام و یا علامت تجاری متعلق به موسسه دیگر باشد. شما نمی توانید در نام تجاری خود از کلمات انقلابی، دولتی و … شما نمی توانید از علائم های دولتی و ثبت شده که به عنوان علائم رسمی و مملکتی هستند، در برند خود استفاده کنید. از آنجا که یک شخص نمی تواند به تنهایی شرکت تشکیل دهد بنابراین تاسیس شرکت مستلزم شراکت دو یا چند شریک می باشد. هرچه سرمایه بیشتر باشد شرکت اصول و قوانین بهتری به خود می گیرد. نسخه دیگر از مدارک شما، در پرونده تان قرار می گیرد. هنگامی شما جهت ثبت برند به اداره ثبت شرکت ها مراجعه می کنید کارشناسان مربوطه مدارک مورد نیاز برای ثبت برند و علامت تجاری شما را مورد بررسی قرار می دهند. اگر میخواهید برای شرکت خود شعبه ثبت کنید باید اطلاعات مربوطه را در این قسمت وارد کنید. نام شرکت نباید با شئونات و قوانین اسلامی در تضاد باشد.

 
زیرا با انتخاب موضوع فعالیت، شما باید به دنبال این باشید که فعالیتتان نیازمند به اخذ مجوز است یا خیر؟ برای اینکه لیست شرکت هایی که برای ثبت نیاز به دریافت مجوز دارد بسیار طولانی می باشد برای اینکه متوجه شوید آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر، کافیست با کارشناسان ما در خانه ثبت تماس بگیرید تا با خیال راحت بهترین و مناسبترین نوع موضوع فعالیت را انتخاب کنید. به دلیل اعزام نیروی کار به منازل برای نظافت خیلی مهم است که این افراد به عنوان نماینده شرکت برای حفظ اعتبار شرکت اخلاق را حفظ کنند. وارد نمودن موضوع شرکت بر اساس نوع فعالیت و مدت آن. در آگهی ثبت شرکت مواردی مانند نام ، نوع ، موضوع ، مرکز فعالیت و آدرس و مشخصات شرکت ، تاریخ و شماره ثبت شرکت ذکر می شود. از این رو شرکت می تواند با کمترین میزان سرمایه نیز تاسیس شود.
 
مشخص کردن میزان سرمایه اولیه شرکت در قسمت سرمایه شخص حقوقی. ارائه نام شرکت ها یا شرکای ضامن که سمت مدیریت دارند . صفحه ای که روبروی شماست مربوط به اشخاص است، اشخاص عبارت از افرادی هستند که در شرکت دارای سمت هستند. لذا ابتدا نوع شرکت را انتخاب نمایید. 1. نخست نسبت به تکمیل مدارک فوق اقدام نمایید. در این مرحله با توجه به قالب شرکت ، مدارک و اسنادی که متقاضی باید ارائه نماید نشان داده می شود. اما مدارک هر یک جهت ثبت برند، متفاوت است. اگر شما دارای کسب و کار آرایشی هستند که با پوست در تماس هستند جهت تبلیغات حتما باید از علائم تجاری استفاده کنید. این سامانه جهت ثبت علائم تجاری در نظر گرفته شده است و میتوان بدون مراجعه حضوری به اداره ثبت علائم تجاری ،علامت خود را ثبت نمود. نحوه ثبت شرکت تضامنی همچون ثبت سایر شرکت های تجاری مثل شرکت نسبی، مراحل مختلفی دارد . آگاهی نسبت به روش های ارتباط با این سازمان برای کسانی که قصد تاسیس یک شرکت تازه را دارند، اهمیت بالایی دارد و بیشتر از این قوانین مرتبط با این سازمان باید کاملا فهمیده و توسط تاجران استفاده شود.
 
این امر می تواند مشکلات حقوقی بسیار زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد. زیرا علاوه بر اینکه داشتن برند ثبت شده مشخص باعث تمایز شرکت ها می شود، بلکه درست انتخاب کردن آن نیز می تواند در رشد و شکوفایی شرکت نقش بسزایی بازی کند. البته در مواردی که دولت داشتن برند را الزامی کند، حتماً برای ثبت برند شرکت باید اقدام نمود. فروشنده ها یا تولیدکنندگان می توانند برای متمایز کردن کالا یا خدمات خود از سایر رقبا،ثبت برند نمایند.برند یا نشان تجاری در تعریف ساده، به هر نوعی از اصطلاح، نشانه، نماد، علامت، عدد، طرح و ترکیبی گفته می شود که با ثبت برند برای محصولاتی که می فروشیم و یا خدماتی که ارائه می دهیم، می توانیم جلوی سو استفاده، کلاه برداری و حتی اعمال تحریم را بگیریم. اگر علامت تجاری مورد نظر شما قبلا استفاده نشده باشد آن را به ثبت می رسانند. حال برای افرادی که خواهان تشکیل شرکت تجاری از نوع سهامی یا غیر سهامی هستند، ممکن است این سوال مطرح شود که اگر شرکت در حین ثبت شروع به فعالیت تجاری کند، این فعالیت قانونی است یا خیر ؟ برای ثبت برند باید بدانید که پس از طی مراحل ثبت یک گواهی ثبت برای علامت و برند شما صادر می شود که به مدت ده سال اعتبار خواهد داشت.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 10265 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

جدید­ترین نرم­افزار 2021 استخراج بیت­کوین

پنجشنبه 6 آبان 1400
15:45
سها

بیت­کوین یک شبکه غیرمتمرکز است و شخص یا کشور خاصی مالک آن نیست، شما در هرجای دنیا که هستید می­توانید با ورود به آن جزئی از شبکه بیت­کوین باشید. بیت­کوین به­عنوان یک ارز کاربردی و جذاب در دنیای دیجیتال برای معاملات مورد استفاده قرار می‌گیرد که برای پرداخت کالا و استفاده از خدماتی مانند دلار و یورو آمریکا  خدمات قابل توجهی را ارائه می‌دهد. به خاطر نبود انواع واسطه که هزینه بالایی را به وجود می­آورد، ارز دیجیتال یا بیت­کوین توانسته محبوبیت بالایی را از آن خود کند و طرفداران پروپاقرص خود را بیابد. شما برای استخراج هرچه ساده­تر بیت­کوین به نرم­افزارهای خاصی نیاز دارید تا بتوانید این کار را به نحواحسن و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. جدیدترین نرم­افزارهای استخراج بیت­کوین هرکدام با کاربرد، مزیت و امنیت خاص خود این اختیار را به شما می‌دهد که روشی نوین، عالی و کاربردی را برای استخراج بیت­کوین مورد استفاده قرار دهید. در این مقاله با ما همراه باشید تا با جدیدترین نرم­افزارهای 2021 استخراج بیت­کوین آشنا شوید.

نرم‌افزار سی‌جی‌ماینر 

نرم­افزار سی­جی­ماینر از جمله جدیدترین نرم­افزارهای استخراج بیت­کوین است که به واسطه پشتیبانی از انواع سخت­افزار‌های گوناگون توانسته برای سیستم‌های مک، ویندوز و لینوکس یک نرم­افزار محبوب و کاربردی شناخته شود. نظارت و کنترل هرچه آسان‌تر سرعت فن از جمله قابلیت‌های اصلی این نرم افزار محسوب می‌شود. شما می‌توانید از سه روش استخراج (CPU - GPU  -  ASIC) به کمک استفاده از سی­جی­ماینر بهرمند شوید و برای آن دسته از کاربرانی که از رابط کاربری گرافیکی استفاده می‌کنند، صددرصد فضای کاربری این نرم­افزار بسیار آسان و کاربردی است. انجام استخراج مستقیم بیت­کوین یکی از فواید و قابلیت‌های ویژه نرم­افزار سی­جی­ماینر معرفی می‌شود که برای ماینرهای متوسط و حتی کوچک قادر است بهره‌وری و سود بالایی را به نمایش بگذارد.

انواع نرم­افزار استخراج بیت­کوین

جدیدترین نرم­افزارهای استخراج بیت­کوین با قابلیت‌های مختلفی مانند قابلیت MoneyMaker برای آغاز کار و پشتیبانی از کارت گرافیک GPUمی‌تواند با فضای رابط کاربری گرافیکی روش‌های قابل قبول و ساده­ای را برای استخراج بیت­کوین به وجود آورد. حتی نرم­افزاری مانند مولتی‌ماینر با تنظیمات فوق­العاده پیشرفته خود یکی از محبوب­ترین نرم­افزارهای ماینینگ ­بشمار می‌آید که با استفاده از کارت گرافیک و ASIC , FPGA به بهترین شکل ممکن به استخراج ارز دیجیتال می‌پردازد.

 

دسترسی از راه دور را می‌توان یک مزیت مهم برای این نوع نرم­افزار در نظر گرفت، به­ گونه‌ای که برای افراد تازه­کار این نرم­افزار بسیار کاربردی عمل می‌کند و حتی نرم­افزار جی­یو­آی­ماینر با ورود جزئیات درون خود به استخراج بیت­کوین می‌پردازد. فضای کاربری نرم­افزار جی­یو­آی­ماینر مانند سی­جی­ماینر و بی­اف­سی­ماینر است و جزء نرم‌افزارهای معتبر برای استخراج بیت­کوین به حساب می­آید که برای ویندوز می‌تواند انتخاب مناسب و قابل ملاحظه‌ای باشد.

 

سخن پایانی

علاوه بر ترید ارز های دیجیتال توسط ابزار های لازم، ما در این مقاله در مورد جدیدترین نرم­افزار استخراج بیت­کوین با شما صحبت کردیم و سعی داشتیم شما را در مورد انواع نرم­افزار مورد نیاز آن آگاه کنیم؛ چرا که هر­کدام از این نرم­افزارها با قابلیت‌ها و مزایای خاص خود می‌تواند عملیات استخراج بیت­کوین را برای شما آسان‌تر نماید و شما را به سود بالایی برساند. به یاد داشته باشید که استخراج غیر­اصولی می‌تواند آسیب سختی را به دستگاه وارد کند، بنابراین در هنگام استفاده از نرم افزار سعی کنید در مورد اطمینان از اصالت نرم‌افزار و روال کار آن با کارشناس سایت مشورت کنید.

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 387 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

خبرهای تازه از اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری

دوشنبه 25 مرداد 1400
21:45
سها

 روح الله نجابت سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی، درباره اقدامات مجلس شورای اسلامی برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: بعد از آنکه مجلس شورای اسلامی نسبت به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری ورود کرد و اصلاحاتی را انجام داد، اصلاحات چندبار بین مجلس و شورای نگهبان رفت و برگشت. درپی تفاهم صورت گرفته، شورای نگهبان در نهایت مصوبه مجلس را رافع ایراد می‌دانست و معتقد بود که مصوبه مجلس از حیث مغایرت با قانون اساسی و شرع بدون اشکال است.

نجابت ادامه داد: نکته‌ای که مانده بود استدلال هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر اینکه تعیین شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و تعریف و تبیین رجل سیاسی، مذهبی، مدیر و مدبر بر اساس بند ۵-۱۰ سیاست‌های کلی انتخاباتی که سال ۹۵ مقام معظم رهبری ابلاغ کردند منحصرا بر عهده شورای نگهبان است، فلذا مجلس نمی‌تواند به این موضوع ورود کند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نهایتاً هیأت عالی نظارت بر ایراد خود اصرار داشت و مصوبه مجلس را رافع ایراد نمی‌دانست، لذا یک هفته مانده به آغاز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری شورای نگهبان مصوبه مجلس را با اصلاحاتی رأسا به وزارت کشورابلاغ کرد. یعنی در راستای اجرای سیاست‌های کلی انتخابات، ابلاغی مقام معظم رهبری شورای نگهبان آن مصوبه را ابلاغ کرد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که در حال حاضر بحث حقوقی شکل گرفته که اساسا آیا اقدام شورای نگهبان در نظام حقوقی ایران قابل دفاع هست یا خیر؟ توضیح داد: صاحب نظران حقوقی که معتقدند شکل کار بحث قانون گذاریست، پس در صلاحیت مجلس شورای اسلامی است و شورای نگهبان مطابق قانون نمی‌تواند قانون گذار باشد.

نجابت ادامه داد: با تمامی تفاسیر شورای نگهبان مصوبه‌ای را به وزارت کشور برای اجرا ابلاغ کرده، هرچند که در عمل وزارت کشور هم این مصوبه را به تماما اجرا نکرد. پس از انتخابات ریاست جمهوری سوالی مطرح شده که آیا مجلس همان مسیری که داشت می‌رفت و با چالش هیات عالی نظارت مواجه شده بود را ادامه دهد یا خیر؟ اگر ادامه دهد با اصرار مجلس به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی توضیح داد: در حال حاضر مقرر شده است که در هفته‌های آینده این موضوع هم از طریق کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و هم در خود کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مطرح شود و جلساتی با حضور اعضای شورای نگهبان و برخی از اعضای هیأت عالی مجمع برگزار شود تا ببینیم چه راهکارهای در این موضوع وجود دارد.

نجابت در پاسخ به این پرسش که آیا همین مصوبه‌ای که شورای نگهبان به وزارت کشور ابلاغ کرد کفایت می‌کند و دیگر نیازی ندارد که مجلس ورود کند؟ اظهار داشت: اگر مجلس به مصوبه قبلی خود اصرار کند، ممکن است این بار هیات عالی نظارت ایرادات را برطرف شده بداند در غیر این صورت ممکن است مجددا هیأت عالی نظارت مصوبه مجلس را رافع ایرادات نداند و از مسیر شورای نگهبان ارجاع بشود به مجلس و مجلس هم بر مصوبه خود اصرار کند که به مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌رود و آنجا تعیین تکلیف خواهد شد.

این نماینده مجلس ادامه داد: اینها سناریوهایی هست که در این موضوع در پیش روی ماست و موضوع تخصصی و حقوقی است و نیازمند نظر کارشناسان حقوقی نیز هست، به نظر باید در این خصوص تأمل و صبر کرد تا به بهترین شکل تعیین تکلیف شود. البته نظر مجلس این است که صلاحیت قانون گذاری با مجلس است.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 80 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

از تبلیغات محتوایی و مطالب اختصاصی (خرید رپورتاژ آگهی) استفاده کنید

دوشنبه 25 مرداد 1400
21:45
سها

 

جدای از اینکه در تیتر مطلب باید از افعال مخصوص و رفتاری یا اصطلاحا “action verbs” استفاده کرد، پاراگراف نخست باید به سوالاتی مثل «چه کسی، چه چیزی، چرا و کجا» پاسخ دهد. بجای تبلیغات متنی در سایدبار یا فوتر سایت ها، از تبلیغات محتوایی و مطالب اختصاصی (خرید رپورتاژ آگهی) استفاده کنید. از جملات واضح، زبان قابل فهم و فعلهای رفتاری یا همان action verbs استفاده کنید تا تیتر شما کوتاه و ساده باشد و توجه مخاطب، به پیام اصلی شما جلب شود. با بروزرسانی الگوریتمای گوگل، استفاده غیرطبیعی از یک عبارت به عنوان Anchor Text هم به راهی واسه شناسایی سایتای اسپم و جریمه اونا تبدیل شد. لینکا رو میشه از منظری دیگه هم دسته بندی کرد. به علاوه، در یک بیانیه مطبوعاتی باید از زبان و بیان قابل فهم استفاده کرد. سعی کنید با استفاده از عکس های جذاب و باکیفیت به جذابیت متن بیفزایید. به طور مثال اگر شما دو سایت را در نظر بگیرید که یکی از آنها محتوای خود را از 700 کلمه به 1000 کلمه بهبود داده است و در مورد یک موضوع عمیق تر بحث کرده است و سایت دیگر فقط یک عکس به محتوای خود افزده است بدون شک وب سایت اولی که محتوای خود را بیشتر کرده است تاثیر بیشتر و مثبتی را در سئو خود خواهد دید.

قرار دادن عکس لابه لای متن طولانی رپورتاژ آگهی می تواند کاربر را به خواند مقاله ترغیب نماید. سعی کنید نیاز کاربر را شناسایی و آن را در متن مقاله خود مطرح کنید. از کلمه کلیدی زیاد استفاده نکنید و خوانایی متن را کاهش ندهید. مردم حالا آزادانه تصمیم میگیرند که کجا، چه زمانی و چگونه از اطلاعات استفاده کنند. پس این تصمیم با شما است که بخواهید یک محتوای جدید به او بدهید که تاثیر مثبت بر روی سایت شما دارد و یا اینکه یک محتوای کپی تحویل گوگل دهید تا تاثیر منفی داشته باشد. 2 : در مقاله ریپورتاژ آگهی خود حداکثر تا 3 الی 4 لینک سعی کنید ثبت نمایید زیرا بیشتر از این حد برای وبسایت شما خوب نمیباشد . دستاورد، محصول یا خدمات جدید شما تشریح شود. اغلب متون مطبوعاتی در یک صفحه یا نهایتا دو صفحه خلاصه شده و مدیران تلاش میکنند اطلاعات مورد نیاز و کافی را در اختیار خبرگزاریها قرار دهند تا آنها بتوانند در مورد آن اتفاق یا برنامه آن شرکت، اطلاعات کافی را در اختیار مردم قرار دهند. خبرنگاران زمان کافی برای استخراج جزئیات و اطلاعات متن شما را ندارند؛ آنها فقط به اطلاعات اصلی و مهم متن نیاز دارند تا بر اساس آنها بتوانند داستان شما را روایت کنند.

بیشتر بخوانید: https://www.tesmino.com/reportage/

شاید تصور اینکه فقط یک خط تا چه اندازه میتواند شما را به چالش بکشد، ترسناک باشد؛ ولی باید مطمئن شوید که تیتر خود را به درستی انتخاب میکنید. با انتشار یک رپورتاژ خبری خوب در سایتهای معتبر، نه تنها آگاهی کاربران نسبت به کسب و کار شما بیشتر میشود، بلکه بک لینک هایی دریافت میکنید که در افزایش رتبه گوگل (و بهبود سئو) شما تاثیر چشمگیری خواهند داشت. رپورتاژ آگهی و بک لینک یکی از مهمترین و رایج ترین شیوه های دریافت لینک از سایر سایت ها است. توجه : سایت های زیر صرفا جهت مطالعه و بررسی در این مقاله آورده شده اند و هیچ قصد و نیت بدی از عملکرد ضعیف آن ها وجو ندارد. در این شیوه، بیانیه خبری به عنوان یک فرصت شناخته میشود و نباید صرفا آن را به خبرنگاران محدود کرد. با این تفاسیر، به جای اینکه به این متن خبری صرفا به چشم بلیطی برای جذب پوشش خبری نگاه کنید، باید آن را به عنوان یک فرصت بازاریابی ارزشمند در نظر بگیرید. نوشتن یک بیانیه مطبوعاتی و رپورتاژ آگهی برای انتشار اخبار مرتبط با شرکت میتواند به رشد بهتر کسبوکارها کمک کند، ولی باید بتوان این کار را به درستی انجام داد.

ولی رپورتاژ آگهی، با تمامی این روشها متفاوت است؛ زیرا برخلاف روشهای ذکر شده طرفداران زیادی دارد. یک راه مناسب برای اطمینان از عدم انجام این کار، استفاده از «فرمول هرم معکوس» است. زمانی که صرفا قصد تولید محتوا داشته باشید، استفاده از تکنیکهای قدیمی و مرسوم میتوانند شما را به مقصودتان برسانند. با خرید بک لینک به راحتی می توان در رتبه های اول موتورهای جستجو از جمله گوگل قرار گرفت؛ زیرا بک لینک ها پشتوانه ای محکم برای سایت ها تلقی می شوند و می توانند به سایت شما اعتبار ببخشند. 10 سال پیش، مردم برای مطلع شدن از اخبار جدید، هر روز صبح روزنامه میخریدند؛ ولی حالا همه چیز تغییر کرده و شبکههای اجتماعی مختلفی همچون فیسبوک و توییتر و Advertorial به منبع اصلی بسیاری از افراد برای آگاهی از اخبار داغ و دستاول تبدیل شدهاند. روزانه، هفتگی یا هر 5 سال یکبار؟ در وب سایت های تخصصی سعی کنید هر چند وقت یکبار در مقالات خود به یک منبع با ارزش مانند ویکی پدیا و … برای نوشتن رپورتاژ آگهی سعی کنید در مورد سه کلمه کلیدی خود صحبت کنید. که لینک های موجود در سفارش رپورتاژ اگهی جزء بک لینک های دائمی محاسبه میشود که از نظر گوگل بهترین نتیجه را برای وب سایت شما دارد.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 78 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|